+420 737 861 522

Několik let kutění v malé dílničce vedlo až k první webové prezentaci, která nám pomáhala ve zviditelnění a prezentaci našich výrobků. Dílnička postupně přerůstala v dílnu, a výrobky se dařily neustále zdokonalovat a sklízely pouze pochvaly a úsměvy. Pak už slovo dalo slovo, kamarádi nabídli pomocnou ruku, a začalo se tvořit. Vytvořili jsme nové produkty, zkusili si nové realizace, posouvali naše zkušenosti a dovednosti dál a dál. Díky velkému odhodlání a píli, vás můžeme přivítat na našich zbrusu nových webových stránkách, které fungují taky jako eshop. Produkty dál vyrábíme originální a na míru, ale eshop nám umožnuje přehlednou prezentaci naší práce. Věříme že v pořadí druhé webové stránky jsou zase o kus přehlednější a uživatelsky přívětivější. Díky novému propracovanějšímu vzhledu vám dokážeme nabídnout i příslušenství, jako jsou houpačky, skluzavky, lezecké kameny, nátěrové systémy, zemní vruty a jiné.

Proč dřevěné výrobky? Jednoduché- dřevo je prostě dřevo, možná to má co dočinění s našimi druhými stránkami www.prostemasiv.cz. Dřevo je přírodní materiál, který je všude kolem nás. Při určité dávce zručnosti je možné vyrobit ze dřeva prakticky cokoliv. Na výrobu používáme masivní dřevo, tedy pokud je někde suk, tak to k tomu jednoduše patří a dotváří tak jeho podstatu a charakter. Vyrábět můžeme z jehličnatého, listnatého, nebo taky ovocného dřeva.

Nejedná se o sériovou výrobu, ale o různorodost. Přizpůsobení se Vašim představám a přáním je pro nás výzvou. Klidně přidejte poznámku, jak by měl Váš ideální výrobek vypadat, moc rádi uvítáme další zlepšení, nebo vyrobíme naprostý originál. Pokud oceníte ruční práci, kde je každý výrobek už ze své podstaty originál, jste zde správně.

Samotné dřevo ošetřujeme oleji a vosky od firmy OSMO a lazurami od firmy Remmers, oba výrobci nabízí jen ty nejkvalitnější nátěrové systémy. Životnost dřeva je neomezená, pouze tehdy, pokud se o něj dobře staráme. S tím Vám samozřejmě rádi poradíme. Objednávku si můžete vyzvednout přímo u nás. Objednávky, u kterých je zapotřebí montáž, nebo naše přítomnost Vám s radostí doručíme. Zasíláme taky paletovou přepravou.

Truhlářství Kuulna a Prostě masiv je v tuto chvíli tým mladých a pro věc zapálených lidí. Prozatimní výsledky naší práce právě vidíte. Můžete nás sledovat na sociálních sítích, budete mít nejen možnost pozorovat naši práci při zpracování dřeva a výrobě produktů, ale i zpracování různých dřevit a výroby třeba masivních jídelních stolů a jiného interiérového nábytku z dílny www.prostemasiv.cz

Nově můžeme Vaše projekty vizualizovat ve 3D, připravit návrhy, různé pohledy, varianty a jiné. Díky tomu dostanete k cenové nabídce podrobný náhled realizace včetně rozměrů, materiálů a všech důležitých parametrů pro úspěšnou realizaci.
Připravujeme certifikaci našich herních sestav, tak abychom mohli nabídnout naši kvalitní práci i do veřejného sektoru. Naše hřiště připravujeme tak, aby splňovala náročné parametry a vyhovovaly dle normy ČSN EN 1176.

Děkujeme všem dosavadním zákazníkům za projevenou důvěru, kterou do nás vložili nákupem našich výrobků. Věříme že práci děláme svědomitě a nejlépe jak umíme. Těšíme se na nové zakázky, nové výzvy, na předání vašich objednávek. Doporučujeme sledovat nás na našich sociálních sítích, věříme že Vás to bude bavit, tak jako nás.

Kuulna

Proč spolupracovat právě s námi

Práce je nám nejenom zaměstnáním, ale především koníčkem. Věříme, že s našimi výkony budete spokojeni.

 • 01
  Zakázková výroba na míru
  Přizpůsobíme se Vašim požadavkům ať jsou jakékoliv.
 • 02
  České výrobky
  České výrobky přímo z naší truhlárny. Zboží nepřeprodáváme, ale sami vyrábíme - u nás v Kuulně.
 • 03
  Česká firma
  Zpracováváme výhradně místní materiál, spolupracujeme s českými firmami.
 • 04
  Výroba na klíč
  Zaměříme, navrhneme možnosti výroby a zpracujeme nabídku. Přikládáme i možnost 3D vizualizace.
 • 05
  Nejkvalitnější nátěry
  Používáme pouze ty nejkvalitnější nátěry od firmy Remmers, pro opakovaný nátěr není nutné dřevo brousit.
 • 06
  Doprava i montáž
  Zajišťujeme dopravu i montáž. Můžeme zajistit kotvení našich konstrukcí na kvalitní zemní vruty.
Tomas Josef Hanák
Tomas Josef Hanák
2024-06-17
Děkujeme za realizaci dětského hřiště - houpačky a skluzavky. Oceňujeme spolupráci s firmou Kuulna, jak vstřícnosti při dojednání objednávky, dodání a celkové montáže. Při výběru nám velice pomohli přehledné webové stránky. Přejeme hodně spokojených zákazníků.
Martina Mrůzková
Martina Mrůzková
2024-06-17
Děkujeme za realizaci dětského hřiště - velmi hezký a kvalitní produkt, dobrá domluva ohledně montáže, jsme moc spokojeni s výsledkem.
Kristýna Černeková
Kristýna Černeková
2024-06-13
Skvělá domluva a přístup, rychlé reakce, dovoz až domů a během chvilky už konstrukce stála. Skvělá kvalita ❤️
Vlasta Lednická
Vlasta Lednická
2024-06-12
Skvělá práce, pružná komunikace a realizace dětského hřiště na zahradě zhruba za měsíc. Jsme velmi spokojeni a rádi doporučujeme firmu Kuulna.
Zbyněk Pšenica
Zbyněk Pšenica
2024-06-12
Deti uz si sestavu houpacek se skluzavkou a lezeckou stenou vyzkousely a prosla zatezkavaci zkouskou. Je to super. Cena vcetne dopravy a montaze byla prizniva. Diky. :)
Jiří Augustovič
Jiří Augustovič
2024-06-11
Objednané dětské hřiště bylo dodáno včas, montáž proběhla výborně. Děkuji za skvěle provedenou práci. Augustovič Jiří
Evzen Obruca
Evzen Obruca
2024-06-09
U této firmy jsem obdržel zakázku během tří týdnů výborná spolupráce kvalitně odvedená práce a spokojenost doporučuji. Vnučka se už houpá na krásné houpačce která je krásná a bezpečná moc děkuji obruča
Josef Boudník
Josef Boudník
2024-06-05
Naprostá spokojenost od objednavky až po realizaci. Rychlá a bezproblémová komunikace. Montáž houpačky v "bojových" podmínkach ve svahu a kamenité půdě. Houpačka o několik kvalitativních tříd výše než výrobky komerčních firem. Pan majitel příjemný, vše vysvětlil a dobře poradil. Za mě velké doporučení!
Jana Švaňová
Jana Švaňová
2024-06-03
Doporučuji 👍 Rychlá komunikace, kvalitní zpracování, individuální přístup
Jitka Možná
Jitka Možná
2024-05-28
Se zakázkou konstrukce na houpačky a skluzavku od firmy Kuulna jsme byli velmi spokojeni! Dřevěná konstrukce je velmi stabilní, má moc hezký přírodní vzhled. Zpracování a finální vzhled konstrukce u nás doma na pozemku je přesně dle reklamy na webu firmy. Komunikace profesionální. Byla dodržena předem smluvená cena zakázky. Jsme až ze Slaného a nebylo problém až k nám dojet namontovat. Máme radost, že jsme narazili na poctivého a šikovného dodavatele! Můžeme jen doporučit.

Jak probíhá
zakázková výroba

Vaši poptávku nastudujeme, navrhneme možnosti realizace. Zpracujeme cenovou nabídku, možný termín realizace. Nabízíme možnost vizualizace a 3D náhled. Proběhne vystavení zálohové faktury, výroba a samotná montáž. Po předání díla a vzájemné kontrole je čas k vyřešení doplatku z cenové nabídky.

Zhotovení od
21
dní
01
Poptávka
02
Cenová nabídka
03
Finální specifikace
04
Platba zálohy
05
Výroba a montáž
06
Předání díla a doplatek
Tradice & řemeslo

Truhlářství Kuulna -
Jakub Pospíšil
Náš zákazník, náš pán

Jakub Pospíšil
Majitel
Reference

Pár slov od našich spokojených klientů

Natálie z Loukova

Nejkrásnější konstrukce co jsem kde našla. Je super

Lukáš z Českých Budějovic

Krásná práce. Konečně někdo, kdo pochopil nadstandartní požadavky na pergolu a zrealizoval je. Děkujeme!

Jan z Jeseníku

Komunikace rychlá a dodání ještě rychlejší. Precizní práce a možnost rychle se domluvit s řemeslníkem se jen tak nevidí, ale s Kuulnou to jde. Konstrukce na houpajdu na zahradě stojí a my už objednáváme domeček pro děti. Velmi doporučuju.

Jana z Třince

Moc děkuji za krásné hřiště panu Pospíšilovi. Náš malý Honzík je nadšený! Vše proběhlo bez problémů, můžu jen doporučit. Ještě jednou děkujeme.

Lucie a Ondřej z Brna

Dlouho jsme hledali konstrukci na houpačku, co by nám s manželem padla do oka a našli jsme ji tady. Po telefonu jsme vyřešili všechny detaily i s požadavkem na míru a za 3 týdny jsme ji měli na zahradě. Jsme nadšení. Díky!

Matěj z Vyškova

Zahradní houpačka je totálně v topu! Perfektně zapadá pod naši pergolu.